O nas

TOMGRAF Flagi

Jesteśmy uznanym w kraju i zagranicą producentem flag i innych druków reklamowych zlokalizowanym w samym centrum Polski.

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w drukowaniu na materiałach poliestrowych (dzianinach i tkaninach). Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie i panujące trendy. Miliony metrów wydrukowane przez nas w tym czasie świadczą o naszym ogromnym doświadczeniu i wiedzy.

Zapewniamy naszym Klientom całościową i fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie projektowania, doboru materiału oraz techniki druku.

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół za cel numer jeden stawia sobie oferowanie produktów o najwyższej jakości i trwałości. Wielu Klientów potwierdza, że ten cel doskonale realizujemy.

Wśród naszych Klientów są firmy i korporacje z niemal każdej branży, organizacje i instytucje państwowe, wojsko oraz wiele Agencji reklamowych dla których jesteśmy producentem i podwykonawcą. Jesteśmy dla nich wszystkich profesjonalistami w swojej branży. Staramy się aby jakość naszych produktów i usług oraz ich ceny były bezkonkurencyjne.

Międzynarodowy zasięg

Produkowane przez na flagi można zobaczyć także poza granicami Polski.

Od kilkunastu lat z dużym powodzeniem znaczną część naszej produkcji wysyłamy za granicę . Nasi zagraniczni kontrahenci przekonali się do jakości naszych wyrobów o czym mogą świadczyć powtarzające się cyklicznie zamówienia produkcyjne . Produkowane przez nas flagi narodowe powiewają na wszystkich kontynentach w polskich placówkach dyplomatycznych .

Współpraca z Klientami w całej Europie jest dla nas wyróżnieniem ale również ogromnym zobowiązaniem

Ochrona środowiska

Dbałość o środowisko naturalne jest naszym priorytetem, to w jakim stanie je pozostawimy świadczy o naszej kulturze i poziomie cywilizacyjnym.
We wszystkich procesach produkcyjnych stosujemy materiały biodegradowalne. Drukujemy barwnikami wodnymi posiadającymi odpowiednie certyfikaty . Odpady produkcyjne, które staramy się minimalizować segregujemy w odpowiednio oznakowanych pojemnikach i utylizujemy w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Ciepło, które powstaje w trakcie wszystkich procesów produkcyjnych a w szczególności wykańczalniczych dzięki stosowanej rekuperacji, wykorzystujemy do ogrzewania hal produkcyjnych . Cały czas inwestujemy w przyjazne środowisku naturalnemu najnowsze rozwiązania technologiczne.

NASI KLIENCI

ZAUFALI NAM

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!

zaufali nam

zaufali nam

I WIELU INNYCH